KURUMSAL

hakkımızda

1984'de İmren Kemer ismiyle kurulan firmamız, yeniliği ve sürekli büyümeyi hedefleyen tecrübeli ve genç kadrosuyla 34 yıldır aralıksız hizmet vermektedir. Kemercilik, aile mesleği olarak 2. kuşağa aktarılıp profesyonel yapıda gelişmiş olup aynı zamanda da her an teknolojinin son yenilikleri ile gelişimini güncellemektedir.

Firmamızın yönetim anlayışını ve politikasını belirleyen unsurların başında; sektörde kalıcı ve rekabet edebilmek için hem müşterilerin taleplerine yönelip hem de çalışan ve tedarikçilerin ihtiyaç ve taleplerini önemseyerek, kalite ve performansı sürekli kılıp aynı anda geliştirmektir.

ŞİRKET VİZYONU

İmren kemer değişim gerekliliğinin farkında olan, değişim sürecinde sektöründe büyüme odaklı stratejiler geliştiren; yalnızca üretimde değil, tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında kalite sunmayı hedefleyen, müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.

Vizyonumuz ise; şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak ve sektörümüzde ürün ve hizmette farklılaşmak.